Bojan Kina
2017-11-11
500307
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, 1900-talets början, dekor av krigsscener i emaljfärger samt järnoxid, botten med fyra karaktärers märke, höjd ca 26 cm
Slitage