Pierre Olofsson färglitografi
2017-11-11
500300
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, 116/210, färglitografi, bladmått ca 56x65 cm
Ytskador, marginal med reva( ca 2,5 cm)