Gunnar Brusewitz akvarell
2017-11-16
500286
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): vinterlandskap, signerad och daterad G Brusewitz -73, akvarell, bildyta ca 34x26 cm