Herrbetjänt Italien
2017-11-16
500236
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Italien, 1900-talets andra häft, bok, detaljer i mässing, höjd ca 106 cm
Smärre slitage