Ryamatta 1950-tal
2017-11-16
500234
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RYAMATTA, 1950-tal, figuralt motiv, signerad SS, ca 225x125 cm
Kantskador vid frans