Bordslampa Italien
2017-11-11
500225
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, Italien, 1900-talets första hälft, mässing, svängbara armar, kupor i glas, höjd ca 58 cm
Visst slitage, lösa skärmar