En samlares hem The vacant chair
2017-11-13
500181
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): "The vacent chair", påsktift a tergo R Finlay McIntyre, olja på duk, ca 51x41 cm