Bengt Fransson oljemålning
2017-11-10
500148
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): Strandmotiv, signerad, olja på duk, ca 27x35 cm