Lena Ramel oljemålning
2017-11-10
500147
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA RAMEL (samtida): G som i gymnastik, signerad L Ramel, daterad a tergo 2002, olja på duk, ca 41x33 cm