Landskap oljemålning
2017-11-10
500124
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med figurer och hus, osignerad, olja på duk, ca 25x32 cm