Sune Bergman bordslampa
2017-11-10
500108
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SUNE BERGMAN, bordslampor med 3 akvareller av Sune Bergman, motiv från Lappland, signerad Sune samt undertill Sune Bergman, höjd ca 48 cm
Smärre slitage