Bengt Lindström färglitografi
2017-11-10
500103
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, numrerad, färglitografi, ca 52x73 cm