Hamnmotiv med flicka oljemålning
2017-11-10
500064
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flicka vid hamn, otydligt signerad, olja på duk, ca 100x46 cm
Lagningar