En samlares hem Stadsbild
2017-11-13
500055
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Stadsbild, otydligt signerad, olja på duk, ca 65x96 cm
Smärre krackeleringar