En samlares hem Trädgårdsmotiv
2017-11-13
500046
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Trädgårdsmotiv, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 37x50 cm