Kalle Hedberg oljemålningar
2017-11-13
499943
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
KALLE HEDBERG (1894-1959): Interiör, olja på pannå, uppdelad i fem delar, ca 280x630 cm
mindre skador