Gunnar Zetterström oljemålning
2017-11-10
499853
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Vy över , Stockholm, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 29x41 cm