Axel Fridell torrnål
2017-11-10
499813
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AXEL FRIDELL (1894-1935): "Old Garden Chelsea", signerad Axel Fridell, etsning, ca 30x20 cm