Richard Ryan serigrafier
2017-11-10
499790
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974): (3) Marilyn Monroe, Identities acquired, signerade Ryan, numrerade 163/350, serigrafier, bladmått ca 64,5x51,5 cm, oramade