Väggspegel 1800-.tal
2017-11-10
499728
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VÄGGSPEGEL, 1800-talets slut, bemålad, höjd ca 242x100 cm, lös sockel höjd 36 medföljer
Senare bemålad, sockel saknar en list, krön delar saknas, slitage