Skrin silver
2017-11-09
499724
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIN, silver, rokokostil, förgylld insida, svensk kontrollstämpel, höjd ca 11, längd 14 cm, vikt ca 403g
Smärre slitage