Terriner Skånska slott
2017-11-09
499700
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TERRINER, 1 par, Rörstrand "Skåne", med lock samt dubbla hänklar, höjd ca 26, 25x34 cm
Smärre slitage, ena med obetydlig lagning