Madeleine Pyk
2017-11-09
499641
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK, "Trio", signerad M Pyk, numrerad 82/275, färglitografi, bildmått 40,5 x 40,5 cm