En samlares hem Miniatyrtavlor
2017-11-12
499615
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MINIATYRTAVLOR, 2 st, 1800-tal, med pärlemorinläggningar, rammått diameter ca 11, resp 10,5x9 cm
Skador