Gert Marcus, oljemålning
2017-11-14
499586
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
GERT MARCUS (1914-2008): Motstridiga element, signerad G M och daterad på baksidan 1952, 92x73 cm
Proveniens: Fam Marcus.