Bordslampor 1960-tal
2017-11-09
499537
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, mässing och trä, 1960-tal, delvis vitlackerade, skärmar i vit textil, höjd ca 55 cm
Visst slitage