Golvlampa 1960/70-tal
2017-11-09
499531
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, mässing och aluminium, 1960/70-tal, höjd ca 160 cm
Visst slitage