Taklampa 1950-tal
2017-11-09
499529
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1950-tal, kupa i etsat glas med upphängning i mässing, totalhöjd ca 65 cm
Visst slitage