Silver bägare gräddkanna
2017-11-09
499528
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
NILS ORSTEDT, (1745-1769, Norrköping), bägare, silver, förgylld insida, höjd ca 11 cm, vikt ca 101g
Lätta bucklor