Bordslampa alabaster
2017-11-09
499518
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, alabaster och förgylld metall, 1900-talets mitt, korintiskt kapitäl, höjd ca 38 cm
Visst slitage, repor