Skulptur Burma
2017-11-09
499516
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKULPTUR, trä, Burma, 1900-tal, bronserad, höjd ca 155 cm
Sprickor, slitage