Bordslampor mässing
2017-11-09
499512
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, mässing, 1 par, 1960/70-tal, kvadratisk fot och pelare, märkta "LR 30 819", höjd ca 38 cm
Smärre slitage, en strömbrytare defekt