Håkan Strand fotografi

Håkan Strand fotografi
Håkan Strand fotografi
Håkan Strand fotografi
Håkan Strand fotografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÅKAN STRAND (född 1959): "Dawn", signerad och numrerad på etikett på baksdan, 1/15, 2009, pigment print, ca 48x48 cm

499500

2017-11-09