Peter Dahl akvarell
2017-11-09
499485
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Två figurer, signerad Peter Dahl, akvarell, motivyta ca 50x35 cm