Kalle Hedberg oljemålning
2017-11-13
499484
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KALLE HEDBERG (1894-1959): "Porten", signerad, olja på pannå, 122x54 cm
något krackelerad