Sten Oscar Rundgren oljemålning
2017-11-09
499450
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
STEN OSCAR RUNDGREN (1931-2013): "Pelargonior", olja på duk, signerad SR, ca 80 x 100 cm