Erling Ärlingsson
2017-11-12
499445
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Landskap med kvinna på bro, monogramsignerad EÄ, olja på duk, ca 42x45 cm