Dessertgafflar Symfoni Mema silver
2017-11-09
499429
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DESSERTGAFFLAR, "Symfoni", 20 st., silver, Mema AB, 1960-tal, baksidan graverade med örn, längd ca 14 cm, vikt ca 461 g
Bruksslitage, graverade