Jan Cremer Hollands prentenboek
2017-11-09
499422
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAN CREMER (född 1940): "Hollands prentenboek, Hollandse boerinnen" (2), signerade och daterade -75, färglitografier, 14/80, ca 78x56 cm, 2 affischer med anteckningar medföljer