En samlares hem Brudkorna
2017-11-12
499386
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BRUDKRONA, 1800-talets slut, förgylld metall med färgade glaspärlor, höjd ca 15 cm
Slitage, bucklor