Taklampa jugend
2017-11-08
499312
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, koppar, jugend, tidigt 1900-tal, 4 glödlampshållare i porslin, höjd ca 90, diameter 51 cm
Bruksslitage, avklippt el i bohov av översyn