Oljemålning
2017-11-11
499294
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (18/1900-tal): Vandringsman, olja på duk, ca34x45 cm