Severin Nilsson oljemålning
2017-11-09
499274
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SEVERIN NILSSON (1846-1918): Par i parklandskap, signerad, olja på pannå, ca 29,5x23 cm