Olle Nordberg oljemålning
2017-11-11
499259
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Landskap med hus, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, ca 54x68 cm