Einar Nerman oljemålning
2017-11-12
499217
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EINAR NERMAN (1888-1983): Blomsterstilleben, signerad Einar Nerman, olja på pannå, bildmått 45x52 cm