Gårdsmotiv oljemålning
2017-11-13
499205
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Gårdsmotiv, olja på duk, ca 56x77 cm
Krackeleringar