Stellan Mörner oljemålning
2017-11-13
499165
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
STELLAN MÖRNER (1896-1979): Motiv från London, signerad och daterad Mörner -47, olja på pannå, ca 27x35 cm