Bägare supkoppar mm
2017-11-13
499155
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÄGARE, SUPKOPPAR, SALTKAR, TUMLAR, DOSA, silver, 1700/1900-tal, varierande storlek, vikt ca 222 g
Delvis med gravyr, bucklor, slitage