Pablo Picasso efter
2017-11-09
499075
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PABLO PICASSO, efter, erotisk scen, litografi, signerad och daterad i trycket 15.6.60 Picasso, ca 40x49 cm.
Ej examinerad ur ram, gulnad