Spegel gustaviansk 1700-tal
Closed
2017-11-08
499072
| Sold for | 17 500 SEK |
| Estimate | 10 000 SEK |
SPEGEL, gustaviansk, 1700-tal, räfflad medaljong med kärve, girland i lagerblad, kvicksilverglas, 141x57 cm
Ett dekorelement saknas, visst slitage, smärre bortfall