Spegel gustaviansk 1700-tal

Spegel gustaviansk 1700-tal
Spegel gustaviansk 1700-tal
Spegel gustaviansk 1700-tal
Spegel gustaviansk 1700-tal
Spegel gustaviansk 1700-tal
Spegel gustaviansk 1700-tal
Spegel gustaviansk 1700-tal
Spegel gustaviansk 1700-tal

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SPEGEL, gustaviansk, 1700-tal, räfflad medaljong med kärve, girland i lagerblad, kvicksilverglas, 141x57 cm

Ett dekorelement saknas, visst slitage, smärre bortfall

499072

2017-11-08